صفحه اصلی|اخبار|درباره ما|تماس با ما
يکشنبه ٢٩ ارديبهشت ١٣٩٨
اخبار > تغییرات در ساختار وکالت عضویت و پرداخت وام


  چاپ        ارسال به دوست

تغییرات در ساختار وکالت عضویت و پرداخت وام


 

 

تغییرات در ساختار وکالت عضویت و پرداخت وام

به اطلاع اعضاء محترم می رساند با توجه به پاره ای از مشکلات در شیوه اخذ وکالت و جهت حفظ حقوق اعضاء محترم ، سامانه احراز هویت فردی و نیز اخذ اثر انگشت به فرآیندهای عضویت و دریافت وام از صندوق به شرح زیر اضافه گردیده است:

الف – ارائه وکالت کاری

برای ارائه وکالت نامه جهت انجام امور اداری ثبت نام ، واریز و برداشت از حساب و دریافت وام ، موکل الزاما می بایست یکبار به صندوق مراجعه نماید و ضمن امضاء اسناد مربوطه اثر انگشت خود را در سامانه ثبت نماید . لذا تمامی وکالت نامه های ارائه شده تا تاریخ 25/07/97 باطل می گردد و اعضاء محترم می بایست برای ارائه وکالت نامه جدید شخصا به صندوق اندوخته طوبی مراجعه نمایند . البته برای حساب افراد زیر 18 سال نیازی به حضور عضو در محل صندوق نیست و کماکان ولی یا قیم وی می تواند نسبت به انجام هرگونه دریافت و پرداخت در صندوق مبادرت نماید.

 

ب- اخذ وام

با توجه به تغییر در شیوه پرداخت وام و سیستمی شدن فرمهای درخواست و ضمانت وام ، از تاریخ 25/07/97 وام گیرنده یا وکیل وی (وکیلی که وکالت نامه وی در سامانه جدید احراز هویت  ثبت شده باد) می بایست  به صورت حضوری نسبت به دریافت چک وام مبادرت ورزند.

ج – ضمانت دریافت وام

افرادی که در نظر دارند ضمانت دریافت وام توسط شخص ثالثی را ارائه نمایند نیز می بایست الزاما در محل صندوق حضور پیدا نموده و ضمن  ارائه اثر انگشت اسناد مربوطه را امضاء نمایند . در ضمن وکیل امکان امضاء اسناد ضمانت  از سوی موکل خود را ندارد و این امر می بایست توسط شخص ضامن انجام گردد.

 

  آن دسته از اعضایی که در شهر تهران زندگی نمی کنند و حضور در محل صندوق برایشان مقدور نیست می بایست با  مراجعه به دفتر اسناد رسمی وکالت کاری به موکل خود را ثبت رسمی نموده و برگه وکالت را از طریق پست برای صندوق ارسال نمایند. 


١٧:٠٩ - 1397/07/26    /    شماره : ٣٨٢٦    /    تعداد نمایش : ٩٦خروج